Spotkanie ze świętym Mikołajem

Ho!Ho!Ho!

A któż to odwiedził nasze Kreciki?

Odpowiedź może niektórych zaskoczyć, bo zamiast jednego wyczekiwanego gościa, przybyło ich aż czterech 🙂 Oczywiście mowa tu o Świętym Mikołaju, którego obecności z niecierpliwością wyczekiwaliśmy od wczesnych godzin porannych. Jego towarzyszami okazali się być: pani Mikołajowa, Aniołek i Diabełek, który trochę był zawiedziony, bo w naszej grupie spotkał same grzeczne dzieci 🙂 Oprócz prezentacji przygotowanego wierszyka i piosenki, mieliśmy też okazję zadać świętemu Mikołajowi kilka pytań. Jak się łatwo można domyślić było ich naprawdę sporo… Najwięcej ciekawości wzbudzały niezwykłe moce Mikołaja. Wszystkich tajemnic z wiadomych względów nam zdradzić nie mógł, ale fajnie, że wiele innych naszych wątpliwości rozwiał 🙂

Nasze spotkanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem, które prezentujemy Wam poniżej:

Oczywiście Mikołaj zostawił nam też worek z niespodziankami, które okazały się być zabawkami, grami i puzzlami, którymi obiecaliśmy się zgodnie dzielić przez cały rok.

Dziękujemy ci Mikołaju za odwiedziny i super upominki! Życzymy ci zdrowia i wielu sił potrzebnych do rozwożenia prezentów 🙂 Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcesz nas odwiedzić w przyszłym roku. Tym razem już w szkole :):):)