Piłkarskie zmagania Krecików

Wiadomo, że Kreciki są bardzo dociekliwe we wszystkim. W tym tygodniu postanowiliśmy sprawdzić, czy bycie piłkarzem jest tak proste, na jakie wygląda w telewizji 😉 Jak zwykle przy zgłębianiu tajników tej interesującej gry zespołowej zaczęliśmy od teorii, by wkrótce po niej przejść do ulubionej praktyki 😉 Okazuje się, że piłka z uwagi na swój kształt bywa nieco niesforna. Początkowo trudno było nam nad nią zapanować, ale ostatecznie po przejściu ekspresowego szkolenia… Udało się nawiązać z nią nić porozumienia 🙂 Jak przystało na zawodników Przedszkolnej Ligi Piłkarskiej P5 rozegraliśmy grupowy mecz towarzyski. Było przy tym dużo śmiechu i radości. No i mega emocji, gdy piłka wpadła do bramki przeciwnika 😉 Jedno jest pewne… Trzeba sporo trenować, być być w tym naprawdę dobrym! Tak więc trzymamy kciuki za naszą Polską Reprezentację na MŚ. Życzymy im powodzenia we wszystkich meczach! Niech naszym piłkarzom piłka posłuszną będzie 😉