Czw. 15.04.2021

Czw. 15.04.2021

Dzisiaj trochę matematyki – czyli zabawy z figurami :). Zadanie do wykonania znajduje się na stronie numer 6 „Planeta dzieci” cz.4. To tego zadania będą potrzebne kredki oraz lusterko (najlepiej prostokątne). Nie będzie łatwo ale na pewno dacie radę.

A co do kultury, czy wiedzieliście, że kultura to także sztuka np. teatr, kino, muzeum. Oczywiście we wszystkich tych miejscach należy się kulturalnie zachowywać. Co prawda teraz nie możemy pójść do teatru, kina lub muzeum ale jeśli kiedyś będziecie mieć okazję musicie wiedzieć, jak się odpowiednio zachować na przykład idąc do teatru. Przedstawiamy wam Tatę Gapę, córkę Moni i synka Uszko – ciekawe kto z nich wie jak się zachować w teatrze. Miłego oglądania 😉 /linki poniżej – 6 odcinków po kolei/.

W co się ubrać, o której wyjść, jak znaleźć swoje miejsce i wiele innych …