Maria Konopnicka ” Jesienią” – do utrwalenia Jesienią Jesienią, jesieniąSady się rumienią;Czerwone jabłuszkaPomiędzy zielenią. Czerwone jabłuszka,Złociste gruszeczkiŚwiecą się jak gwiazdyPomiędzy listeczki. Pójdę ja się, pójdęPokłonić jabłoni,Może mi jabłuszkoW czapeczkę uroni! Pójdę ja do gruszy,Nastawię fartuszka,Może w niego spadnieJaka śliczna gruszka! Jesienią, jesieniąSady się rumienią;Czerwone jabłuszkaPomiędzy zielenią.

Zebranie rodziców.

Dnia 04 września o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci z grupy „Słoneczka”. Ze względów bezpieczeństwa zebranie będzie na tarasie przedszkolnym. W przypadku deszczu w sali grupy (obowiązkowe maseczki) Serdecznie zapraszamy!

Zebranie Organizacyjne

ZEBRANIE ZDALNE Z RODZICAMI (28 sierpnia 2020 r.) W związku z ustaleniami pani Naczelnik Wydziału Edukacji w Żorach z dyrektorami żorskich przedszkoli nie odbędzie się zebranie organizacyjne z rodzicami w budynku Przedszkola nr 5  w Żorach. Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego oraz zasad przebywania dzieci w sali przedszkolnej. Grupa V:„Słoneczka” Sala grupy będzie … Czytaj dalejZebranie Organizacyjne