Podziękowanie


Szybko i w niecodziennych okolicznościach nadszedł koniec roku szkolnego. Dzisiaj spotkała nas bardzo miła niespodzianka. Do przedszkola przyszła delegacja dzieci i rodziców, aby nam podziękować w imieniu całej grupy i życzyć udanego urlopu oraz wręczyć słodkie upominki. Bardzo dziękujemy Wam, że doceniacie naszą pracę choć w tym roku była specyficzna i nieco inna niż zawsze. Upominki na pewno osłodzą nam życie:-)

Drodzy Rodzice, dziękujemy za współpracę, pomoc i zaangażowanie się w życie naszej grupy . Dziękujemy, że byliście w gotowości zawsze kiedy była taka potrzeba. Gratulujemy wspaniałych dzieci, możecie być z nich dumni. My jesteśmy i czekamy na spotkanie we wrześniu, miejmy nadzieję, że w normalnych warunkach. Życzymy Państwu udanego urlopu !

Drogie Dzieci życzymy słonecznych wakacji, bawcie się, korzystajcie z różnych atrakcji, wypoczywajcie i wracajcie we wrześniu cali, zdrowi i pełni sił.

Do zobaczenia ! Panie : Iwona, Edyta i Ewa