Ważne informacje

1. Gorąco zapraszamy na pierwsze Zebranie z rodzicami dzieci naszej grupy „Rybki”(gr. 2), które odbędzie się 2 września (poniedziałek) około godz. 16.10, po spotkaniu ogólnym z dyrekcją Przedszkola w gmachu SP3 (godz. 15.30).

Będziemy czekać na Państwa w siedzibie Przedszkola nr 5, w naszej Sali nr 2, na parterze. Podamy wiele istotnych informacji, rozdamy do podpisu ważne dokumenty; dlatego liczymy na przybycie przynajmniej jednego z rodziców.   

2. W tym dniu odbędą się w naszej grupie już „normalne” zajęcia przedszkolne według rozkładu dnia. Prosimy przyprowadzać dzieci najpóźniej do godz. 8.15. Późniejsze przyjście dziecka prosimy zgłosić telefonicznie pod numerem Przedszkola (605 660 753).

3. Wyjątkowo w tym dniu jak i w kolejnych pierwszych można będzie odbierać dzieci już po obiedzie (o godz. 12.00), aby dzieci stopniowo mogły wdrożyć się w rytm całego dnia.   

4. Te dzieci, które będą zostawały dłużej będą spały po obiedzie, do godz. 13.30, kiedy to będziemy szykować się do podwieczorku (około g.13.50). Tu prosimy o przyniesienie podpisanych piżamek. Odbieranie dzieci będzie wtedy możliwe od g.14.10. Prosimy o każdorazowe zgłaszanie paniom w naszej Sali czy dziecko będzie spało czy też nie. Ułatwi nam to bardzo organizację dnia.

5. Prosimy o przyniesienie już pierwszego dnia ubrań dla dzieci na zmianę, które można będzie włożyć do zawieszonych w szatni podpisanych worków.  

6. W pierwszych dniach prosimy jak najkrócej wprowadzać dziecko do Sali, żeby zmniejszyć stres związany z rozłąką. Dzieci będą mogły mieć ze sobą swoją ulubioną przytulankę. Wszelkie formalności postaramy się załatwiać również jak najszybciej.

7. Informacji o dzieciach chciałybyśmy udzielać w trakcie konsultacji indywidualnych (godziny podamy na zebraniu) bądź przy odbiorze dziecka, jeśli będzie to możliwe w danym momencie.

Już teraz mamy nadzieję, że szczęśliwie spędzimy wspólnie najbliższy rok!         

Wychowawczynie