Spotkanie świąteczne u Krecików

Tuż przed świętami zaprosiliśmy naszych Rodziców na nasze zajęcia, by wraz z nimi cieszyć się z nadchodzących świąt 😉 Sporo się działo, bo oprócz wspólnych zabaw, zatrudniliśmy ich do pracy przy naszej przedszkolnej linii produkcyjnej. Zamówienie dotyczyło wykonania ozdób na naszą grupową choinkę. Powiemy Wam w sekrecie, że takich ozdób nie znajdziecie w żadnym sklepie 😉 Pachnące, kolorowe i wyjątkowo unikatowe… Zresztą sami to oceńcie – Galeria Krecików 😉

Serdecznie dziękujemy rodzicom Szymonka za pomoc w organizacji zajęć. Pierniczki okazały się takim rarytasem, że połowa z nich zamiast na choince, znalazła miejsce w małych krecikowych brzuszkach 😉 Zresztą wiadoma rzecz, że zanim produkt trafi do odpowiedniego miejsca, trzeba go poddać wszelakim testom, w tym wypadku także i smakowym 😉 Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i wspaniałą atmosferę podczas naszego spotkania 😉