Odwiedziny Pani Jesieni!

Musimy się Wam koniecznie czymś pochwalić! Wczoraj odwiedził nas gość specjalny- Pani Jesień! I wiecie co? Była dokładnie taka, jak ją sobie wyobrażaliśmy! Miała na sobie złocisty płaszcz i kolorowe liście we włosach! Przybyła do nas, by opowiedzieć nam piękną bajeczkę o przyjaźni, która narodziła się w leśnym przedszkolu! Mieliśmy też okazję pobawić się z nią w wesołe zabawy, a nawet wykonać pod jej okiem jesienną pracę plastyczną 😉 Zajęcia dostarczyły nam sporo wspaniałych emocji, które zostaną z nami na długo… Zresztą o szczegóły dopytajcie nasze Kreciki! Z pewnością chętnie Wam o wszystkim opowiedzą!

Serdeczne podziękowania dla mamusi Mikołaja za pomoc w organizacji zajęć dla dzieci 😉 Od wczoraj „jesień” stała się dla nas ulubioną porą roku 😉 Dziękujemy za wspólną naukę i zabawę!

P.S. Z przyczyn technicznych zdjęć w galerii nie znajdziecie 🙁 Aparat odmówił posłuszeństwa… Szczęście w nieszczęściu- mamy jedno pamiątkowe zdjęcie! No i coś jeszcze- 23 niesamowitych relacji dzieci, które były naocznymi świadkami tego pamiętnego wydarzenia 😉