PIKNIK NA POWITANIE:):)

W dniu 10.09 2018 Miś Marcyś zaprosił nasza grupę na wspaniały piknik. Kazał nam przyjechać komunikacją miejską do Kleszczowa, gdzie zostawił nam dalsze wskazówki….. Na drzewach, płotach i ogrodzeniach były pozostawione kartki z informacjami jakie niespodzianki nas czekają oraz gdzie należy się dalej kierować. Miś Marcyś poprowadził nas od  Miasteczka Westernowego, dalej brzegiem stawu „Śmieszek”, przez urokliwy las, aż do ogrodu Pani Kornelki. Tam czekały na nas kolejne atrakcje. Dzieci mogły skakać na trampolinie, na skakankach, malować pejzaże na sztalugach malarskich oraz prowadzić spontaniczne obserwacje przyrody. Odbyła się tam również sesja zdjęciowa w stylu retro. Na koniec dzieci zjadły przepyszne kiełbaski z ogniska przygotowane przez tatę Maksia oraz otrzymały od Pani Kornelki własnoręcznie uszyte misie.  Serdecznie dziękujemy wszystkich za pomoc w zorganizowaniu tego radosnego dnia.