postheadericon Witamy w przedszkolu.

Dzieci z grupy „Słoneczka” rozpoczęły wraz z rodzicami nowy etap w swoim życiu. Nie jest łatwo 3 i 4 latkowi rozstać się na kilka godzin z ukochanymi rodzicami, ale daliśmy radę. 🙂 Po krótkich smuteczkach i tęsknotach była super zabawa (co można zobaczyć na zdjęciach w galerii) .

Czasami w ciągu dnia zdarza się, że zatęsknimy i przez okno popatrzymy- czy może nadchodzi mama.

Ale zaraz zapominamy i bawimy się dalej, powstają już piękne konstrukcje z klocków

Nauczyliśmy się ustawiać w pociąg

Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie (co również można zobaczyć w galerii). Na spacer zabieramy ze sobą węża, który pomaga nam się ustawić. Wtedy ładnie i równo idziemy – oto dowód 🙂

Przed nami jeszcze dużo zabaw i atrakcji,w czasie których spróbujemy zapamiętać imiona kolegów i pań , postaramy się być samodzielni i przestrzegać zasad bezpiecznej zabawy.

We wrześniu mamy następującą tematykę tygodni :

Tydzień 1- Przyjaciół poznać czas, przedszkole wita nas.

Tydzień 2- W przedszkolu nie nudzi się nikomu.

Tydzień 3- Stop! Uwaga! Niebezpiecznie! Zasad naucz się koniecznie!

Tydzień 4- W poszukiwaniu Pani Jesieni.

Zapraszamy do śledzenia naszych postępów !

Comments are closed.