postheadericon Na pożegnanie- przedstawienie

Wielkie odliczanie do wakacji trwa… My tymczasem aktywnie kończymy sezon przedszkolny 😉 8 czerwca do naszej sali przybyli nasi najbliżsi, by razem z nami oficjalnie pożegnać przedszkole. Tak, tak… to już ten czas, kiedy po 4 latach pora się pożegnać. Nasze krasnale odegrały dla swoich mam i tatusiów przedstawienie pt.: „Na łące”,  a potem wspólnie z nimi przenieśliśmy się do naszego ogrodu przedszkolnego, by oddać się wesołym harcom na zielonej trawce 😉 Ale na tym nie koniec atrakcji… Wieczorem odbyła się u nas tzw. impreza szczególna, tylko dla przedszkolaków będących u progu szkoły- „Nocowanie na pożegnanie”, którego wyczekiwano z niecierpliwością 😉 Ach cóż to był za dzień! Dzieci- podekscytowane, rodzice przerażeni, no a panie… opcja trzecia- nastawione bojowo 😉 Wkrótce zdjęcia!

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za obecność, dobre nastroje i pomoc w przygotowaniach zarówno do spotkania, jak i w akcji porządkowej po jego zakończeniu 😉

Comments are closed.