postheadericon Krasnale w Filharmonii Śląskiej

14 maja Krasnale odwiedziły Filharmonię Śląską w Katowicach 😉 Nasi przedszkolacy wzięli udział w zajęciach pt.: „Muzyczne przedszkole: od arii do piosenki, czyli śpiewacy czy piosenkarze”. Jak łatwo się domyślić tym razem odbyliśmy przygodę muzyczną, na czele której stał pan Muzylek 😉 Już teraz wiemy, że śpiewacy to nie to samo co piosenkarze, a aria to nie to samo co piosenka… Ciekawostką jest także to, że ludzie związani ze śpiewem muszą dużo bardziej dbać o swój głos niż inni, często np. kosztem wyrzeczenia się jedzenia lodów 😉 Z zaciekawieniem słuchaliśmy bajek śpiewanych przez p. Joasię, której głos był tak silny, że momentami mieliśmy wrażenie, że śpiewa z mikrofonem ukrytym w gardle 😉 My też śpiewaliśmy… tyle tylko, że dużo ciszej niż ona jedna 😉 Bez wątpienia to było fajne doświadczenie!

Comments are closed.