postheadericon Spotkanie z higienistkami

8 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu Mikołaja, który przybył do nas w towarzystwie elfek higienistek 🙂 Nie znacie takich? My możemy zaświadczyć, że one naprawdę istnieją i spieszą z pomocą równie szybko jak Mikołaj! Nasi niecodzienni goście przeprowadzili z nami poważną rozmowę na temat konieczności dbania o swoje zęby, a Święty Mikołaj pod nadzorem specjalistek nauczył nas prawidłowej techniki szczotkowania 😉 Mieliśmy też okazję zatańczyć „Macarenę” w wersji świątecznej 😉 Oj, działo się… działo! Jedno jest pewne- szczotka, pasta, kubek, ciepła woda o swoje zęby zadbać nadeszła pora!

Składamy serdeczne podziękowania dla Świętego Mikołaja, elfek higienistek z Raciborza i mamy Martusi za zorganizowanie sympatycznego spotkania w szczytnym celu :):):) Dziękujemy!!!

Comments are closed.