postheadericon Z wizytą w muzeum- Krasnale

Dziś odwiedziliśmy pobliskie muzeum. Okazuje się, że nasza wizyta nie była przypadkowa. Wzięliśmy udział w zajęciach zorganizowanych pod hasłem „Radosne Święta Wielkanocne”. Podczas zajęć poznaliśmy zwyczaje wielkanocne nie tylko kultywowane w naszej miejscowości, ale i w innych krajach np. Wielkiej Brytanii, Rosji, Niemczech, Szwecji czy USA. Mieliśmy też mnóstwo okazji do wesołej zabawy np. podczas szukania ukrytych jajeczek czy wyścigu toczenia jajek łyżką 😉 Do przedszkola wróciliśmy w radosnym nastroju przedświątecznym i barankami, które będą nam przypominały o tradycjach, które już za kilka dni będziemy kultywować w naszych domach 😉 Ciekawe czy już przygotowaliście listy do zajączka? Spieszcie się, bo jeśli nas słuch nie zawodzi to: Pewien mały zajączek z długimi uszami, już podobno kica po łące z… prezentami!
DSC_4481

Comments are closed.