postheadericon Bal Karnawałowy u Krasnali

W mroźny piątek 22 stycznia, w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym, na który wszyscy tak długo czekaliśmy! Przedszkole z minuty na minutę zapełniało się pięknymi księżniczkami, tajemniczymi wróżkami i odważnymi spidermanami. Zawitały też  pajacyki, kowboj, klown, pirat, piłkarz, baletnica oraz bohaterowie znanych i lubianych przez dzieci bajek jak na przykład Anna i Elza z Krainy Lodu czy Kubuś Puchatek- aż trudno było wśród nich rozpoznać naszych przedszkolaków! Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca! Do domów wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni! Zapewne już teraz powstają nowe pomysły na następne karnawałowe przebrania! Mamy nadzieję, że nowy rok minie szybko 😉

DSC_4101

Comments are closed.