postheadericon Krasnale w krainie emocji- Śpioszek

Ja jestem wielki śpioch,

zaraz zasnę och!

DSC_3815

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby nasze życie, gdybyśmy ciągle spali? 🙂 Nasze krasnoludki pojęły dyskusję na ten temat i zgodnie stwierdziły, że byłoby to strasznie nudne… Do takich właśnie rozważań zachęciła nas inscenizacja wiersza „Śpioch” w wykonaniu mamusi Patrycji 😉 Obserwując reakcje dzieci i ich wyraźne zniecierpliwienie, by śpioch wreszcie wstał… jesteśmy spokojni o jedno, że zadatków na śpiocha na szczęście nie mają!!! Podczas zajęć z zaproszonym gościem rozwiązywaliśmy zagadki i wykonywaliśmy rytmiczno-ruchowe ćwiczenia z poduszkami. Podjęliśmy także wielkie artystyczne wyzwanie stworzenia karnawałowej piżamki dla Śpiocha. Wszystkich zainteresowanych naszymi twórczymi poczynaniami odsyłamy zatem do naszej krasnalkowej galerii, życząc wszystkim wiele energii do działania każdego dnia 😉

Bardzo dziękujemy mamusi Patrycji za wspaniale odegraną rolę Śpiocha i pomoc w organizacji zajęć 😉 To była prawdziwa przyjemność gościć taaaakiego aktora amatora 😉 DZIĘKUJEMY!!!

Comments are closed.