postheadericon Życzymy wesołych świąt Bożego Narodzenia

IMG_6061 (1024x683)

Boże Narodzenie tuż tuż, więc i u Muchomorków świąteczna atmosfera. We wtorek w naszej grupie odbyło się rodzinne spotkanie przy choince. Przedszkolaki od wielu dni bardzo pracowicie przygotowywały się do tej uroczystości. Trzeba było nauczyć się  piosenek, wierszyków i tańców, naszykować stroje, wykonać zaproszenia i niespodzianki dla najbliższych, upiec i udekorować pierniczki, a na koniec świątecznie udekorować salę,.. I nadszedł wreszcie ten wyczekiwany dzień – dzieci pięknie zaprezentowały swoim najbliższym  jasełka, a następnie wspólnie spędziliśmy czas  przy poczęstunku w naszej sali. Wszyscy uczestnicy wyglądali na szczęśliwych. Niech i nadchodzące święta przyniosą naszym Rodzinom radość i pokój. WESOŁYCH ŚWIĄT 🙂

Comments are closed.