postheadericon Każdy chwat sprząta świat

Wszystkie przedszkolaki doskonale wiedzą, że w trosce o ochronę środowiska naturalnego wszystkie odpady należy segregować. Wiemy też, że zanim coś wyrzucimy,  warto zastanowić się, czy możemy  dany przedmiot jeszcze jakoś wykorzystać. Z uwagi na fakt, że dzieci uwielbiają zabawę, nasze przedszkolaki wykorzystały różne odpady do wspólnych zabaw w ogrodzie. Pomysłów do wesołych zabaw nie brakowało: budowaliśmy wieże z pudeł kartonowych, wpuszczaliśmy kolorowe piłeczki  do papierowej rynny, graliśmy w gigantyczne memory z wytłoczek po jajkach oraz strącaliśmy szyszkami metalowe puszki 😉 Jak się łatwo domyślić, finał tej zabawy był równie emocjonujący- giga segregacja!!! Wszystkich zainteresowanych przebiegiem naszego przedszkolnego wydarzenia zapraszamy do naszej krasnalkowej galerii 😉

20150924_101248

Comments are closed.