Uwaga Rodzice!!!

Zajęcia w placówkach oświatowych odwołane! W szczególnych przypadkach w dniach 12-13 marca placówki pozostaną otwarte i w klasach nauczyciele będą pilnować dzieci po to, żeby umożliwić logistykę dla rodziców i opiekę nad dziećmi. Od 16 marca wszystkie placówki zostaną zamknięte. Szczegółowe informacje na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: www.gov.pl

Zawieszenie zajęć!

11 marca 2020Informacja Śląskiego Kuratora Oświaty Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca … Czytaj dalejZawieszenie zajęć!