Jasełka

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie i stworzenie świątecznej atmosfery. Serdeczne podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci.

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom „Krecików” za zaangażowanie w uświetnienie naszego świątecznego spotkania (przygotowanie strojów dla dzieci oraz poczęstunku). Dziękujemy Wam za obecność, ciepłe słowa po występie oraz miłą niespodziankę świąteczną 😉 Szczególne podziękowania kierujemy również do rodzinki Tymka za sprawnie przeprowadzoną akcję porządkową po występie 😉 Bardzo wszystkim raz jeszcze dziękujemy!!!

Podziękowanie

Dziękujemy Pani Grażynie- babci Mai K. za wzbogacenie naszego kącika zabaw o zestaw warzyw własnoręcznie wykonany. Zdolności i uprzejmość Pani Grażyny pozwolą nam na organizowanie ciekawych zabaw tematycznych i dydaktycznych.

Wesoła choinka

Na gałązce choinkowej wiszą dwa jabłuszka. Przy jabłuszku pierwszym pajac, przy drugim kaczuszka. Pajac biały jest jak piekarz, mąkę ma na brodzie, a kaczuszka złota, jakby kąpała się w miodzie. Choinka, choinka, wesoła choinka, choinka, choinka wesoła! Popatrz, mamo – woła Krysia – jak ten pajac skacze. A czy słyszysz – mówi mama – jak … Czytaj dalejWesoła choinka

Kolorowy deszcz

1. Gdy na dworze pada deszcz,kiedy wszystko szare jest.Wyjmij kredki i narysuj,to co chcesz. Ref. Na niebiesko, fioletowo, żółto i różowo.Na zielono, na czerwono i pomarańczowo. 2. Chociaż pada szary deszcz,kredki z deszczu śmieją się.Każda kredka ostrzy nosek i rysować chce. 3. Kolorowy pada deszcz,kolorowy szczeka pies.I parasol kolorowy rysujemy też.