Dzień Pluszowego Misia

Chyba nie ma na świecie dziecka, które by go nie znało i nie uwielbiało 😉 25 listopada obchodzi nawet swoje własne święto. Czy już wiecie o kim mowa? Oczywiście o pluszowym misiu. Na świecie istnieją miliony różnych misiów-przytulasów. Jeżeli chcecie wiedzieć, jakie posiadają nasze Kreciki i jak w tym roku postanowiły uczcić to bardzo lubiane … Czytaj dalejDzień Pluszowego Misia

„Łączą Nas Ptaki”

Dzieci uczestniczyły w akcji „Łączą Nas Ptaki”. Celem akcji było zrozumienie przez dzieci zagrożeń ptaków wodno-błotnych i problemów, które napotykają w czasie migracji, podpisanie się pod listem i przygotowanie prac plastycznych. List i prace zostały wysłane do Fundacji Psubraty, a następnie przekazane dzieciom we Francji. We Francji poluje się powszechnie na wiele gatunków siewek między … Czytaj dalej„Łączą Nas Ptaki”

ZAPROSZENIE

W PONIEDZIAŁEK – 9.12.2019 r. – O GODZINIE 9:10 W GRUPIE MINIONKI, ODBĘDĄ SIĘ ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA OTWARTE POŁĄCZONE ZE STROJENIEM CHOINKI. CHĘTNYCH RODZICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

DZIEŃ MISIA

25 listopada Pszczółki wezmą udział w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Prosimy, aby tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem.