Dzień Chłopaka

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji w dniu „Święta Chłopców” dziewczynki przygotowały specjalne krawaty dla swoich wspaniałych kolegów. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy.

Do utrwalenia w domu

Piosenka – „Jabłuszko rumiane” Hej, pełno jest jabłek w naszym sadzie (x2) Jabłuszko rumiane, słońcem malowane podaruję (x2) Hej, pełno jest jabłek w naszym sadzie (x2) Komu podaruję, ten mi podziękuje za jabłuszko (x2) Hej, pełno jest jabłek w naszym sadzie (x2) Pod drzewami w sadzie jesień jabłka kładzie kolorowe (x2)

Do utrwalenia w domu

„Przedszkolaczek” J. Korczakowska Przedszkolaczek – mały, duży, wie, do czego mydło służy. Płynie woda, plusk w łazience i już czyste – uszy, ręce. Przedszkolaczek – mały, duży, wie, do czego gąbka służy. Gąbka, ręcznik, pasta, szczotka i czyściejszy jest od kotka. Przedszkolaczek – proszę pana, chętnie zęby myje z rana. Patrzy w lustro roześmiany, bo … Czytaj dalejDo utrwalenia w domu