Archiwum Październik 18th, 2018

postheadericon Jesień w parku

Byliście w tym tygodniu na spacerze w naszym miejskim parku? My byliśmy i nawet poświadczymy tym, którzy jeszcze nie zdążyli, że jesień go nie ominęła 😉 Zostawiła pomalowane drzewa, porozrzucała kasztany i żołędzie, udekorowała ścieżki kolorowym dywanem z liści. Pięknie tam! Zresztą sami zobaczcie!

postheadericon Sok marewkowo-jabłkowy

Jesień to czas zbioru warzyw i owoców. Postanowiliśmy i my skorzystać z jej dobrodziejstw 😉 Pod nadzorem naszych pań przygotowaliśmy pyszny soczek marchewkowo-jabłkowy! Wykonanie okazało się proste i przyjemne 😉 Zapraszamy do naszej galerii!!!

postheadericon Teatrzyk „Kłopoty sroczki”

12 października w naszym przedszkolu odbyło się małe widowisko teatralne pt. „Kłopoty sroczki”, przygotowane i przedstawione przez zawodowych aktorów. Było to dla naszych maluszków duże przeżycie, ponieważ w takim  wydarzeniu uczestniczyli w przedszkolu po raz pierwszy 😉 Zarówno tytułowa bohaterka  jak i resztę występującym w nim postaci, okazała się być bardzo sympatyczna 😉 Co więcej wiele się od nich nauczyliśmy! Najwięcej od Sroczki, która za swoje kłamstewka poniosła przykre konsekwencje. Podczas całego przedstawienia na buziach dzieci dało się zauważyć wielkie zainteresowanie, za które na koniec podziękowaliśmy dużymi oklaskami 😉 Do sali wróciliśmy w doskonałych nastrojach. Z niecierpliwością czekamy na kolejne kolorowe przedstawienie 😉