Archiwum Wrzesień 23rd, 2018

postheadericon 20 września – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W miniony czwartek świętowaliśmy w naszej grupie kolejny już raz Dzień Przedszkolaka. Wytłumaczyliśmy sobie ideę tego święta, podsumowaliśmy pierwsze tygodnie w przedszkolu, co nam się w nim najbardziej podoba. Wykonaliśmy portrety przedszkolaków – z samodzielnie wyciętych kawałków papieru. Relację fotograficzną możecie zobaczyć w naszej Galerii.

*Od 2013 roku Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto ustanowione uchwałą sejmu.

postheadericon Spotkanie z chomikiem Weroniki

Ostatnio, ku uciesze Żabek, gościł w naszej sali nader grzeczny mały chomik, o pięknej siwo-białej sierści. Był to chomik dżungarski. Przebywa na co dzień w pięknej niedużej klatce z różnorodnymi akcesoriami. Dziękujemy bardzo Weronice i jej rodzicom za przyniesienie miłego zwierzątka. Zachęcamy również do przynoszenia innych pupili. My bardzo je lubimy 🙂

postheadericon Wyjazd integracyjny – 12 października

Drodzy Rodzice,

Pragniemy zorganizować wspólny WYJAZD

naszych dzieci wraz z rodzicami do

Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie

12 października (pt.) od 16.00 – 19.00

W PROGRAMIE:

1.Zabawa terenowa na terenie Ogrodu *

2.Ognisko integracyjne *

KOSZT pobytu w Ogrodzie: ok. 12 zł * /od rodziny/

+  prowiant na ognisko (we własnym zakresie).

*W razie niepogody: zajęcia badawcze w budynku; poczęstunek w tamtejszej kawiarni

*Uwaga! Koszt orientacyjny, może wynosić więcej!

Proponujemy, aby dojechali Państwo we własnym zakresie, bo wyjdzie dużo taniej niż np. zamówionym autobusem (8 zł/os.); mogłoby wtedy pojechać również rodzeństwo (liczba w autobusie byłaby ograniczona).

Termin wstępnie zarezerwowałyśmy, koszt ostateczny ma zostać jeszcze podany przez Organizatora.

Prosimy o deklarowanie chęci uczestnictwa w Spotkaniu, ilość członków rodziny – do 28.09 (pt.). Organizator uzależnia od tego liczbę edukatorów prowadzących zajęcia, co będzie wiązało się z odpowiednimi kosztami. Będziemy odnotowywać to na Liście w sali.

Wychowawczynie 🙂