Archiwum Wrzesień 19th, 2018

postheadericon Spotkanie dla rodziców

SZANOWNI RODZICE!

Zapraszam na spotkanie rodziców zainteresowanych indywidualnym nauczaniem, pomocą psychologiczno-pedagogiczną oraz kształceniem uczniów niepełnosprawnych                                              w dniu 26.09.2018 r. o godzinie 1600.

Plan spotkania

• zapoznanie rodziców z obowiązującymi w tym zakresie podstawami prawnymi
    z uwzględnieniem danego typu szkoły/placówki
  • przedstawienie organizacji indywidualnego nauczania – miejsce realizacji zajęć
  • organizacji kształcenia uczniów niepełnosprawnych (m.in. indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego – realizacja wybranych zajęć indywidualnie z uczniem lub w grupie liczącej 5 osób, dokonywanie okresowej wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia co najmniej 2 razy w roku, udziału rodziców w pracach zespołu)
  • organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym również rodzicom.