TO MY „PSZCZÓŁKI” W naszym przedszkolu miłe płynie czas, Bo ono uczy i bawi nas. To Bajkowa Kraina, Jest dla nas jak kochana rodzina. Z dziećmi bawię się, w to co tylko chcę. Pani przyrody uczy nas, kiedy spacerków czas. Nie mówiąc już o jedzonku, Które smakuje jak w domku. A kiedy do domu pora, … Czytaj dalej

NASZE PIOSENKI GR.VI „Pieski”

„UFOLUDKI”1. Gdzieś w kosmosie żyją sobie małe ufoludkiMają oczka jak guziczki i zielone butkiRef: IJu, Iju, iju, iju, bulpa, pulpa, ziu 2x razy2. Mają domki z filiżanek ozdobione złotkiemCzasem sobie podróżują latającym spodkiemRef: IJu, Iju, iju, iju, bulpa, pulpa, ziu 2x razy3. Jeśli jeszcze w to nie wierzysz to popatrz do góryUfoludki obserwują nas przez wielkie … Czytaj dalejNASZE PIOSENKI GR.VI „Pieski”

GRUPA VI „PIESKI”

Nasza grupa liczy 13 dzieci 5-letnich oraz 12 dzieci 6-letnich, nasza sala znajduje się w oddziale szkolnym w budynku SP 3 Informacje dla Rodziców dzieci z naszej grupy będą zamieszczane w zakładce „Psie Aktualności” oraz na naszej Tablicy Informacyjnej, która znajduje się przy wejściu do naszej sali, zdjęcia z życia grupy będzie można obejrzeć w zakładce … Czytaj dalejGRUPA VI „PIESKI”

Rozpoczęcie roku przedszkolnego:)

Misiaki z wielką radością i zapałem przybyły 3 września po wakacjach do swojego przedszkola.Wszyscy wspólnie przywitaliśmy się i opowiedzieliśmy jak spędziliśmy wakacje. Aby uczcić na słodko i z uśmiechem pierwszy dzień w grupie nr V, Misiaki ochoczo zjadły przeeeepyszne babeczki. Po wszystkim bawiły się wesoło na swoim ukochanym placu zabaw. Pozdrawiamy i dziękujemy za przepyszne wypieki.