Archiwum Czerwiec 10th, 2018

postheadericon „DZIEŃ MAMY, DZIEŃ DZIECKA”

29.05  br. do naszej sali przybyły zaproszone Mamusie Misiaków na zajęcia otwarte pt. „Dla Ciebie i dla mnie”. Dzieci oczekiwały tego dnia z niecierpliwością… zaśpiewały piosenki dla swoich Mam, które obchodziły swoje święto – Dzień Mamy, złożyły życzenia oraz wręczyły upominki. Mamy wraz z dziećmi uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych oraz wspólnie wykonały prezenty dla swoich synów (krawaty) i córek (wisiorki) z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy za mile wspólnie i aktywnie spędzony czas i pięknie wykonane upominki dla swoich pociech.

Z okazji tych uroczystości życzymy Mamom zdrowia, szczęścia, uśmiechu, radości, mniej kłopotów, a Dzieciom – by były zawsze tylko pociechą i powodem do dumy dla swoich Rodziców, spełnienia marzeń, pięknych przyjaźni w przedszkolu, jak i poza nim, pogodnego dzieciństwa, uśmiechu na twarzy każdego dnia.