Archiwum Czerwiec, 2018

postheadericon

postheadericon Podziękowania

postheadericon Na pożegnanie- przedstawienie

Wielkie odliczanie do wakacji trwa… My tymczasem aktywnie kończymy sezon przedszkolny 😉 8 czerwca do naszej sali przybyli nasi najbliżsi, by razem z nami oficjalnie pożegnać przedszkole. Tak, tak… to już ten czas, kiedy po 4 latach pora się pożegnać. Nasze krasnale odegrały dla swoich mam i tatusiów przedstawienie pt.: „Na łące”,  a potem wspólnie z nimi przenieśliśmy się do naszego ogrodu przedszkolnego, by oddać się wesołym harcom na zielonej trawce 😉 Ale na tym nie koniec atrakcji… Wieczorem odbyła się u nas tzw. impreza szczególna, tylko dla przedszkolaków będących u progu szkoły- „Nocowanie na pożegnanie”, którego wyczekiwano z niecierpliwością 😉 Ach cóż to był za dzień! Dzieci- podekscytowane, rodzice przerażeni, no a panie… opcja trzecia- nastawione bojowo 😉 Wkrótce zdjęcia!

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za obecność, dobre nastroje i pomoc w przygotowaniach zarówno do spotkania, jak i w akcji porządkowej po jego zakończeniu 😉

postheadericon „DZIEŃ MAMY, DZIEŃ DZIECKA”

29.05  br. do naszej sali przybyły zaproszone Mamusie Misiaków na zajęcia otwarte pt. „Dla Ciebie i dla mnie”. Dzieci oczekiwały tego dnia z niecierpliwością… zaśpiewały piosenki dla swoich Mam, które obchodziły swoje święto – Dzień Mamy, złożyły życzenia oraz wręczyły upominki. Mamy wraz z dziećmi uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych oraz wspólnie wykonały prezenty dla swoich synów (krawaty) i córek (wisiorki) z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy za mile wspólnie i aktywnie spędzony czas i pięknie wykonane upominki dla swoich pociech.

Z okazji tych uroczystości życzymy Mamom zdrowia, szczęścia, uśmiechu, radości, mniej kłopotów, a Dzieciom – by były zawsze tylko pociechą i powodem do dumy dla swoich Rodziców, spełnienia marzeń, pięknych przyjaźni w przedszkolu, jak i poza nim, pogodnego dzieciństwa, uśmiechu na twarzy każdego dnia.

postheadericon Piosenka dla Mamy i Taty

Mamo, Mamo dzis wszystkie dzieci

niosą Tobie życzeń bukiecik,

serduszka gorące, kwiatuszki pachnące

co wyrosły na naszej łące.

Tato, Tato dzis wszystkie dzieci

niosą Tobie życzeń bukiecik,

serduszka gorące, kwiatuszki pachnące

co wyrosły na naszej łące.

postheadericon Zabawa z chusteczką

postheadericon Śpij i Ty