Archiwum Listopad 14th, 2017

postheadericon Komputer – przyjaciel czy wróg?

W zeszłym tygodniu podczas naszych zajęć, mieliśmy okazję zastanowić się nad tym, czy komputer rzeczywiście jest tak pożyteczny, jak nam się wydaje… A wszystko dzięki zaproszonym gościom- p. Sabinie i Ani, które bardzo szczegółowo opowiedziały nam o wszystkich dobrych i złych stronach korzystania z komputera. Dowiedzieliśmy się m.in co oznaczają symbole na opakowaniach gier i że grając w nie bez przerwy, tracimy kontakt z rzeczywistością… Zaniedbujemy kontakty z innymi dziećmi i co ważne pozbawiamy się możliwości przebywania na świeżym powietrzu, które korzystnie wpływa na nasze zdrowie i dobre samopoczucie 🙂 Jeśli jesteś ciekawy, co się u nas wtedy działo… do galerii zajrzyj śmiało!

Serdeczne podziękowania dla pań Sabiny i Ani za wspaniałe zajęcia, które poruszyły z nami tak ważny temat!

postheadericon Nasze uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka!

Kochani! Uroczyście oświadczamy, że jesteśmy już prawnymi przedszkolakami!! 8 listopada odbyło się Nasze uroczyste Pasowanie! Pokazaliśmy na co nas stać, czego się nauczyliśmy, jacy jesteśmy piękni i mądrzy, Pani Dyrektor bardzo oficjalnie pasowała nas ogromnym ołówkiem, rodzice obserwowali i oceniali nasz test na przedszkolaka! I….. udało się! JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKAMI! Występ był udany, rodzice uśmiechnięci a My – pomimo tremy- bardzo skupieni! W nagrodę otrzymaliśmy rożki obfitości wypchane słodyczami po brzegi i dyplom przedszkolaka! Po występie był  czas na smakołyki i miłe spędzanie czasu z rodzicami. Ten dzień pozostanie z Nami na długo! Zapraszamy do obejrzenia galerii z naszej uroczystości 🙂

Całuski:* -> MOTYLKI – Przedszkolaki z prawdziwego zdarzenia!

postheadericon Zebranie rodziców Krasnali

Drodzy Rodzice, w czwartek 23.11. 2017 odbędzie się zebranie, którego celem będzie zapoznanie Was z wynikami diagnozy gotowości szkolnej Waszych dzieci. Serdecznie zapraszamy do naszej sali na godz. 16.00. Obecność Rodziców obowiązkowa.

postheadericon Informacja o wycieczce do hipermarketu AUCHAN

21 listopada (wtorek) jedziemy na wycieczkę do żorskiego hipermarketu „Auchan”. Podczas wycieczki poznamy zasady funkcjonowania piekarni i cukierni od wewnątrz 😉 Koszt przejazdu busem wynosi 5 zł. Prosimy o dokonywanie wpłat u wychowawców grupy. Prosimy o przyprowadzenie dzieci w tym dniu do godz. 8.15, celem zjedzenia wcześniejszego śniadania w przedszkolu.

postheadericon Informacja o wycieczce- Krasnale

W dniu 6 grudnia wyjeżdżamy do Opery Śląskiej w Bytomiu na spektakl baletowy pt. „Dziadek do orzechów”.

Koszt wycieczki: 35 zł