Archiwum Czerwiec 1st, 2016

postheadericon Dzień Mamy i Taty

Drodzy Rodzice!

Planujemy naszą grupową uroczystość zorganizować
w czwartek 9czerwca o godzinie 16.00.
Występ dzieci odbędzie się w naszej sali, następnie przejdziemy do ogrodu przedszkolnego, gdzie zorganizujemy wspólny piknik.
Prosimy o przyniesienie dla swojej rodziny kiełbasek do grillowania oraz smakołyków na wspólny stół. My zapewnimy dla wszystkich kubeczki, tacki i sztućce jednorazowe, napoje (soki, woda), węgiel drzewny.
W przypadku niepogody poczęstunek zorganizujemy w sali, ale już bez kiełbasek.
(Prosimy o przyprowadzenie dzieci 15 minut przed występem.)
Wychowawczynie

postheadericon CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

31 maja odwiedziliśmy pobliską bibliotekę przy ulicy ks. Klimka. Okazja była ku temu szczególna- TYDZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA DZIECIOM. Pani bibliotekarka opowiedziała nam o miejscu, w którym pracuje i przeczytała nam jedną z… tysiąca książeczek cierpliwie czekających na małych czytelników. Wybraną pozycją książkową okazała się być bajeczka pt.: „Żabi król”,  której większość dzieci nie znała. Po krótkiej pogadance dotyczącej wysłuchanej bajki, ruszyliśmy pociągiem między biblioteczne półki, by przyjrzeć się z bliska ich zasobom 🙂 Okazuje się, że każdy, absolutnie każdy może tu znaleźć, coś co go zainteresuje! Obiecaliśmy zatem wrócić tu z mamą i tatą, bo przecież książka to jeden ze skarbów, który warto odkryć 😉 Wystarczy tylko odwiedzić bibliotekę, założyć kartę czytelnika i… oddać się pasji czytania, oglądania i żywej dyskusji na temat jej zawartości 😉 Gorąco zatem zapraszamy do jej częstych odwiedzin!!!