Archiwum Czerwiec, 2016

postheadericon PODZIĘKOWANIE

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM ORAZ ICH RODZICOM, ZA PIĘKNE KWIATY ORAZ NIESPODZIANKI, KTÓRE OTRZYMAŁYŚMY Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

DZIĘKI

PODZIĘKOWANIA SKŁADAJĄ: PANI AGNIESZKA, POLA I PANI MAŁGOSIA

postheadericon Dzień Sportu

10 czerwca wzięliśmy udział w żorskiej akcji „Dnia Sportu”. Okazuje się, że nasze krasnale doskonale wiedzą, dlaczego należy dbać o swoją sylwetkę i zdrowie. Stąd z radością i wielkim zapałem wykonały przygotowany dla nich zestaw ćwiczeń gimnastycznych. Miejsce- ogród przedszkolny, przybory- szarfy, uczestnicy- nadzwyczaj wysportowane KRASNALE 😉 Was również zachęcamy do codziennych ćwiczeń, które nie tylko wpłyną na poprawę zdrowia, ale i samopoczucia, które o zdrowiu w wielkim stopniu decyduje 😉 Nasze zdjęcia z akcji jak zwykle w galerii! Zapraszamy!

WP_20160610_10_13_33_Pro

postheadericon Krasnale w krainie emocji- MĘDREK

9 czerwca w naszym  przedszkolu gościliśmy mamusie Kuby, Kalinki i Michasi  oraz tatusia Kamilki 😉 Przybyli do nas z misją zainscenizowania wiersza J. Brzechwy pt.: „Sowa”. Wspólnie z naszymi ekspertami zastanawialiśmy się na tym, skąd krasnal Mędrek ma tak rozległą wiedzę? Oczywiście odpowiedź jest już dla nas bardzo prosta- czyta dużo książek 😉 Podczas zajęć dzieci dowiedziały się m.in. tego, że należy je czytać przy odpowiednim oświetleniu tzn. najlepiej w ciągu dnia, by nadto nie przemęczać oczu. Oprócz tego miały okazję wesoło się pobawić z kolegami, rozwiązywały zagadki przyrodnicze oraz wspólnie z naszymi gośćmi wykonały własne książeczki, o treści których zadecydują same dzieci 😉 Mamy nadzieję, że nasze krasnale będą wiernie naśladować krasnala Mędrka i pokochają książeczki tak jak on. Życzymy im zatem, by zawsze z pasją je oglądały, a w kolejnych latach edukacji czytały. W końcu jak głosi stare przysłowie: „Kto dużo czyta, ten wiele wie 😉 Zajęcia dostarczyły dzieciom mnóstwa pozytywnych emocji, za co serdecznie dziękujemy wszystkim osobom w nie zaangażowanym! DZIĘKUJEMY za poświęcony czas, wykonane stroje, cudowne dekoracje i wyuczone teksty. Byliście wspaniali!

postheadericon Wyniki konkursu MOJA SZALONA RODZINKA!

na str

postheadericon Podziękowania

Wszystkim uczestnikom naszego „Spotkania Rodzinnego”  gorąco dziękujemy za:

– obecność,

– wspaniałą atmosferę,

– gorące brawa,

– uśmiech,

– miłe słowa po występie,

– zorganizowany poczęstunek,

– pomoc przy rozpalaniu grilla i pieczeniu kiełbasek,

– zorganizowanie dzieciom zabawy – celowanie piłką do bramki,

– ciekawe konwersacje 😉