Archiwum Styczeń, 2016

postheadericon Bal Karnawałowy u Krasnali

W mroźny piątek 22 stycznia, w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym, na który wszyscy tak długo czekaliśmy! Przedszkole z minuty na minutę zapełniało się pięknymi księżniczkami, tajemniczymi wróżkami i odważnymi spidermanami. Zawitały też  pajacyki, kowboj, klown, pirat, piłkarz, baletnica oraz bohaterowie znanych i lubianych przez dzieci bajek jak na przykład Anna i Elza z Krainy Lodu czy Kubuś Puchatek- aż trudno było wśród nich rozpoznać naszych przedszkolaków! Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca! Do domów wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni! Zapewne już teraz powstają nowe pomysły na następne karnawałowe przebrania! Mamy nadzieję, że nowy rok minie szybko 😉

DSC_4101

postheadericon Zebranie grupowe

Nauczycielki z grupy Muchomorków zapraszają Rodziców na zebranie grupowe w czwartek, 4 lutego o godz. 16.00 w naszej sali. Tematem spotkania będzie podsumowanie półrocznej pracy wychowawczo-dydaktycznej, a także sprawy bieżące: m. in.wpłata II raty wyprawki, ferie, i in.

postheadericon PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy

PAŃSTWU ZOFII I TOMASZOWI STRĄCZEK

za oprawę muzyczną
balu karnawałowego
w grupie BIEDRONECZKI

Dzięki WAM ten dzień był
przebojowy i niezapomniany!!!

DZIĘKUJEMY:)

174994

postheadericon Smerfny bal

Dzisiaj w przedszkolu jest wielki bal,
Więc dekorację ma każda z sal.
Już wchodzą dzieci tanecznym krokiem!

Pełno jest dzieci i tu, i tam,
Już gra muzyka, ruszajmy w tan.
Biała śnieżynka wiruje z elfem,
Czupurny kogut skacze ze smerfem.

DSC09027

postheadericon Krasnale w krainie emocji- Śpioszek

Ja jestem wielki śpioch,

zaraz zasnę och!

DSC_3815

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby nasze życie, gdybyśmy ciągle spali? 🙂 Nasze krasnoludki pojęły dyskusję na ten temat i zgodnie stwierdziły, że byłoby to strasznie nudne… Do takich właśnie rozważań zachęciła nas inscenizacja wiersza „Śpioch” w wykonaniu mamusi Patrycji 😉 Obserwując reakcje dzieci i ich wyraźne zniecierpliwienie, by śpioch wreszcie wstał… jesteśmy spokojni o jedno, że zadatków na śpiocha na szczęście nie mają!!! Podczas zajęć z zaproszonym gościem rozwiązywaliśmy zagadki i wykonywaliśmy rytmiczno-ruchowe ćwiczenia z poduszkami. Podjęliśmy także wielkie artystyczne wyzwanie stworzenia karnawałowej piżamki dla Śpiocha. Wszystkich zainteresowanych naszymi twórczymi poczynaniami odsyłamy zatem do naszej krasnalkowej galerii, życząc wszystkim wiele energii do działania każdego dnia 😉

Bardzo dziękujemy mamusi Patrycji za wspaniale odegraną rolę Śpiocha i pomoc w organizacji zajęć 😉 To była prawdziwa przyjemność gościć taaaakiego aktora amatora 😉 DZIĘKUJEMY!!!

postheadericon Dzień Babci i Dziadka

wpis dzien babci i dziadka

postheadericon Dzień Babci i Dziadka

wpis dzien babci i dziadka

postheadericon Dzień Babci i Dziadka w grupie Krasnali

22 stycznia do naszej sali zawitali niezwykli goście- Babcie i Dziadkowie. Przybyli, by zobaczyć swoje ukochane wnuki i wnuczki w najwspanialszej roli świata, roli małego przedszkolaka. Nasi artyści przygotowali na tę okoliczność wiersze, piosenki, „Jasełka” a także małe upominki 😉 Podczas spotkania pojawiły się również tańce oraz konkursy, w których wzięli udział nie tylko zaproszeni goście, ale i sami wyjątkowo chętni do zabawy gospodarze 😉 Kto wypadł w nich lepiej… trudno ocenić, ponieważ zgodnie z przyjętym kryterium uśmiechu… trudno było wyłonić jednego zwycięzcę!!! Wszystkim obecnym gorąco dziękujemy za wspaniałe humory, aktywne uczestnictwo we wspólnych zabawach oraz przyniesione słodkości dla artystów 😉 Mamy nadzieję, że za rok znów zaszczycicie nas swoją obecnością! DZIĘKUJEMY!!!

DSC_3715

 

postheadericon PODZIĘKOWANIA

DZIĘKUJEMY GORĄCO!!!

WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM

ZA PRZYBYCIE NA UROCZYSTOŚĆ ORAZ WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ 🙂
014fd47888

ZAANGAŻOWANYM RODZICOM

ZA OPRAWĘ UROCZYSTOŚCI:
[PRZEKĄSKI, ŁAKOCIE ORAZ NAPOJE]

WYCHOWAWCZYNIE Z BIEDRONECZKAMI

BIEDRONECZKI

postheadericon BAL w Przedszkolu

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photo-frog-balloons-illustration-white-background-image49978195

Drodzy Rodzice!

Już w ten piątek

29 stycznia 2016 r.

w naszym przedszkolu i w naszej sali

    B A L

 Proszę w związku z tym:

 

  • przebrać dzieci w wybrany strój /zwykłe ubranka proszę też przynieść/
  • przyprowadzić dzieci tak jak zawsze
  • balik zaczniemy po śniadaniu, a zakończymy po obiedzie
  • zapewniamy dzieciom łakocie – podarowane wcześniej przez rodziców i dziadków

Dziękuję 🙂

Wychowawczyni