Archiwum Grudzień 8th, 2015

postheadericon Odwiedził nas Mikołaj

P1010108 (1024x768)

Zgadnijcie, kto w poniedziałek zawitał do Muchomorków ? Bardzo miły gość… Oczekiwaliśmy go od wielu dni. Zjawił się w naszej sali z wielkim workiem pełnym prezentów. My też przygotowaliśmy dla niego niespodziankę – piosenkę i taniec… udało nam się nawet rozruszać sędziwego gościa!  Dziękujemy Ci, Mikołaju za wszystkie wspaniałe prezenty i zapraszamy znowu za rok!

postheadericon Wędrówka do betlejemskiej stajenki

journey_to_bethlehem_background

postheadericon Ho…Ho…Ho… Odwiedziny Mikołaja :)

mikołajfg

postheadericon Wizyta Świętego Mikołaja

Dobry Święty Mikołaju,

wszystkie dzieci Cię kochają.

Usiądź sobie między nami

obdarz dzieci prezentami.

Każdego roku dzieci czekają na jego wizytę z niecierpliwością. Tak było i w tym roku. Już od rana trwały gorące przygotowania do jego przyjęcia. Wierszyk, piosenka, praca plastyczna z jego podobizną i koniecznie sprawdzenie swoich możliwości fizycznych 😉 Krasnale spisały się na medal, a raczej na… wielki worek z wspaniałymi prezentami 😉 Dziękujemy Święty Mikołaju!!!