Archiwum Październik 14th, 2015

postheadericon Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Rodzicom oraz dzieciom z grupy Krasnoludków za otrzymane w dniu dzisiejszym życzenia, kwiaty i wyjątkowe słodkości 😉

dziękujemy

postheadericon MALI WOLONTARIUSZE W WIELKIEJ SPRAWIE

Uwaga Rodzice!

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu rozpoczęła się akcja pod hasłem „Pola Nadziei”, której celem jest pozyskanie pieniędzy na rzecz żorskiego hospicjum i tym samym pomoc ludziom terminalnie chorym. Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji. Wszyscy ofiarodawcy za okazane „serce” otrzymają od naszych małych wolontariuszy cebulki żonkili, będące symbolem kruchości ludzkiego życia. Pamiętajcie kochani! Każda złotówka jest ważna, bo daje siłę i nadzieję! Liczymy na was!

postheadericon DZIĘKUJEMY:)

IMG_0338 IMG_0341

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom i dzieciom z grupy Muchomorków za życzenia oraz wspaniałe albumy z naszymi podobiznami.