Archiwum Październik 3rd, 2015

postheadericon „Zielono mi …” czyli kisimy ogórki

Grupa „Misiaków” dnia 2 października uczestniczyła w niecodziennych zajęciach. Wraz z nauczycielką dzieci zajmowały się kiszeniem ogórków.

Dzieci zgromadziły niezbędne produkty – czosnek, chrzan, przyprawy, umyte ogórki oraz sól, którą dzieci początkowo nazywały cukrem.Przedszkolaki z pomocą pani układały umyte ogórki i przyprawy do słoja oraz towarzyszyły w zalewaniu ich gorącą wodą. Wszystkie dzieci z dumą oglądały swoje wytwory.

Niebawem okaże się jak będą one smakować? Myślimy, że wyśmienicie!

SL272290

postheadericon Dzień Chłopaka

30 wrzesśnia w grupie „Misiakow” obchodziliśmy „Dzień Chłopca”.  W tym dniu było wiele niespodzianek dla naszych chłopców – pyszne babeczki oraz życzenia od dziewczynek.

postheadericon „Jesienne drzewa”

Praca plastyczna w oparciu o metodę „Edukacji przez ruch” D. Dziamskiej. Wykonywanie pracy plastycznej w rytm muzyki irlandzkiej było dla „Misiaków” świetną zabawą.

SL272309