Co robić z dzieckiem w domu? PIESKI – kliknij tu!

( 19.06.2020 Piątek) Macie już plany na wakacje? – może wakacje w mieście albo na wsi, morze, góry, zagranicą a może u babci ! Poniżej zamieszczamy link do filmiku, który pomoże wam coś wybrać 🙂 W dniu dzisiejszym publikujemy ostatnią kartę pracy dla dzieci, od przyszłego tygodnia będziemy publikować jedynie informacje dla rodziców dzieci w … Czytaj dalejCo robić z dzieckiem w domu? PIESKI – kliknij tu!

Co robić z dzieckiem w domu? PIESKI – kliknij tu!

(17.06.2020 Środa) Skoro wczoraj tak dobrze poszło wam z dodawaniem rybek, mamy nadzieję że dzisiaj pójdzie wam równie dobrze z dodawaniem lodów :). Rodzice pomogą wam przeczytać treści zadań matematycznych, a waszym zadaniem jest je rozwiązać i zapisać. No i oczywiście nie zapomnijcie narysować ile w sumie było tych gałek lodów w każdym wafelku. Karta … Czytaj dalejCo robić z dzieckiem w domu? PIESKI – kliknij tu!

Co robić z dzieckiem w domu? PIESKI – kliknij tu!

(16.06.2020 Wtorek) Czas na trochę matematyki, mamy nadzieję że dodawanie nie sprawia wam już problemu, a jeśli tak to warto poćwiczyć. Zanim pododajemy musimy najpierw połączyć ze sobą po kolei wszystkie cyfry, zaczynając od 1, a następnie narysować wśród morskich fal 3 niebieskie ryby i 4 czerwone. Hmmm, to ile ryb w sumie pływa na … Czytaj dalejCo robić z dzieckiem w domu? PIESKI – kliknij tu!

Co robić z dzieckiem w domu? GR.VIII nr 55

(08.06.2020 Poniedziałek) Wielkimi krokami zbliża się do nas chyba najbardziej wyczekiwana przez dzieci pora roku – LATO. W tym tygodniu poznamy wszystkie zjawiska pogodowe jakie możemy zaobserwować latem (słońce, deszcz, burza, tęcza). Dzisiaj dla chętnych dzieci będzie zadanie związane z przysłowiami. Dzieci wpisują obok obrazków numery właściwych zdań: Mieć dwie lewe ręce; Mieć muchy w … Czytaj dalejCo robić z dzieckiem w domu? GR.VIII nr 55

Co robić z dzieckiem w domu? GR.VIII nr 54

(05.06.2020 Piątek) Myślimy,że wszystkie dzieci z gr. „Pieski” nie będą miały żadnego problemu z wykonaniem zadania poniżej :). Karty pracy na dziś to „Plac zabaw” 4 s. 37 b i 34 * Zadanie z gwiazdką * dla dzieci lubiących wyzwania. Zadanie dotyczy odejmowania, przyda wam się na pewno pomoc rodziców, którzy sprawdzą wasze wyniki działań. … Czytaj dalejCo robić z dzieckiem w domu? GR.VIII nr 54