Piosenka Daj mi rączkę

Daj mi rączkę, dam ci ja, zatańczymy raz i dwa. Dookoła na paluszkach, leciuteńko tak jak muszka, dookoła na paluszkach, leciuteńko tak jak muszka. Teraz nóżką wytupiemy i rączkami wyklaszczemy. Jeszcze tylko skoki dwa, dookoła raz i dwa, jeszcze tylko skoki dwa, dookoła raz i dwa.

Piosenka Szczotka, pasta!

Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda,Tak się zaczyna wielka przygoda.Myję zęby bo wiem dobrze o tym,Ten kto nie myje ten ma kłopoty.Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć. Ref. Szczotko, szczotko, hej szczoteczko ooo,Zatańcz ze mną, tańcz w kółeczko ooo,W prawo, w lewo, w lewo, w prawo ooo,Po jedzeniu kręć nią żwawo ooo.Bo to bardzo ważna … Czytaj dalejPiosenka Szczotka, pasta!

Wiersz Zdrowy przedszkolaczek Przedszkolaczek – silny, zdrowy, Do śniadania jest gotowy. Że rozmawiać nie wypada Wie, więc w ciszy już zajada.

Piosenka Dzieci i światła  p 1.Po ulicach auta pędzą w różne strony. Uważajcie dzieci na światło czerwone.     Ref:  Razem z mamą musze stanąć,                kiedy światło jest czerwone,                a na drugą przejdę stronę              przy świetle zielonym. … Czytaj dalej