Piosenka „Kukułeczka”

Ku-ku, ku-ku! Precz zimo zła! Już bociek leci, cieszą się dzieci. Wiosna, wiosna  idzie przez świat. 2. Ku-ku, ku-ku! Już kwitnie sad! W gałęziach drzewa już ptaszek śpiewa. Wiosna, wiosna idzie przez świat. 3. Ku-ku, ku-ku! Już ciepły wiatr. Zatańczmy w koło, bo nam wesoło. Wiosna, wiosna idzie przez świat.

Zabawa paluszkowa

Tu jest grota. /pokazujemy zaciśniętą piąstkę/ W środku miś. /chowamy kciuk do piąstki/ Proszę, misiu na dwór wyjdź! /stukamy dłonią w podłogę/ O! Wyszedł miś. /wysuwamy kciuk/

PIOSENKA „KATAR”

1. Pada deszcz, wieje wiatr, słońce za chmurkami,idzie katar, marszczy nosek, straszy chorobami.Czary-mary, a-psik! Żeby katar znikł!Czary-mary, a-psik! Żeby katar znikł! 2. Dużo jedz, zdrowo jedz! Smaczne witaminy,dadzą siłę i odporność dla całej rodziny.Czary-mary, a-psik! Żeby katar znikł!Czary-mary, a-psik! Żeby katar znikł! 3. Ruszaj się cały czas, biegaj i podskakuj,a katarek cię nie złapie i … Czytaj dalejPIOSENKA „KATAR”

PIOSENKA „CZARY”

1. Nie do wiary, nie do wiary umiem robić czary mary. Wyczaruję samoloty; hokus-pokus! Nieeee! To koty! 2. Nie do wiary, nie do wiary, zaczaruję rower stary; będzie nowy i niebieski Och! Wyczarowałem pieski! 3. Nie do wiary, nie do wiary, teraz zrobię inne czary. Zaraz wyczaruję lody. Uciekajcie! To krokodyl!