Archiwum ‘„Krecikowe Newsy”’ Category

postheadericon Jesień w parku

Byliście w tym tygodniu na spacerze w naszym miejskim parku? My byliśmy i nawet poświadczymy tym, którzy jeszcze nie zdążyli, że jesień go nie ominęła 😉 Zostawiła pomalowane drzewa, porozrzucała kasztany i żołędzie, udekorowała ścieżki kolorowym dywanem z liści. Pięknie tam! Zresztą sami zobaczcie!

postheadericon Sok marewkowo-jabłkowy

Jesień to czas zbioru warzyw i owoców. Postanowiliśmy i my skorzystać z jej dobrodziejstw 😉 Pod nadzorem naszych pań przygotowaliśmy pyszny soczek marchewkowo-jabłkowy! Wykonanie okazało się proste i przyjemne 😉 Zapraszamy do naszej galerii!!!

postheadericon Teatrzyk „Kłopoty sroczki”

12 października w naszym przedszkolu odbyło się małe widowisko teatralne pt. „Kłopoty sroczki”, przygotowane i przedstawione przez zawodowych aktorów. Było to dla naszych maluszków duże przeżycie, ponieważ w takim  wydarzeniu uczestniczyli w przedszkolu po raz pierwszy 😉 Zarówno tytułowa bohaterka  jak i resztę występującym w nim postaci, okazała się być bardzo sympatyczna 😉 Co więcej wiele się od nich nauczyliśmy! Najwięcej od Sroczki, która za swoje kłamstewka poniosła przykre konsekwencje. Podczas całego przedstawienia na buziach dzieci dało się zauważyć wielkie zainteresowanie, za które na koniec podziękowaliśmy dużymi oklaskami 😉 Do sali wróciliśmy w doskonałych nastrojach. Z niecierpliwością czekamy na kolejne kolorowe przedstawienie 😉

 

 

postheadericon Zaproszenie-Kreciki

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy rodziców „Krecików” na uroczystość „PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA”, która odbędzie się 7 listopada (środa) o godz. 10.00 w naszej sali.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w sali prosimy o przybycie max. 2 osób z każdej rodziny. Za wyrozumiałość w/w sprawie z góry dziękujemy.

W dniu uroczystości mile widziane będą odświętne ubranka dzieci w kolorach biało-granatowym lub biało-czarnym 🙂

 

postheadericon Dzień chłopaka

1 października nasze Kreciki świętowały „Dzień chłopaka”. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów okolicznościowe laurki oraz mały test sprawności! Nasi chłopcy zostali m.in. poproszeni o zaprezentowanie swoich umiejętności tanecznych 😉 Przetestowaliśmy ich również pod kątem umiejętności prowadzenia przedszkolnej formuły 1 😉 Jeżeli chcecie się przekonać, co im wyszło najlepiej… jak zwykle odsyłamy do naszej galerii!!! Chłopcom raz jeszcze życzymy dużo uśmiechu i radości na każdy kolejny dzień 😉

 

 

postheadericon Pola Nadziei

postheadericon Informacje- Kreciki

UWAGA RODZICE KRECIKÓW!                               

— W poniedziałek (1 października) będziemy obchodzić w naszej grupie „Dzień Chłopca”. Proszę, by w tym dniu ubrać chłopców w miarę możliwości odświętnie 🙂

— Proszę, by na zajęcia w środę (3 października) zaopatrzyć dziecko w jabłko lub gruszkę oraz kilka zasuszonych liści.

postheadericon Kreciki w Miasteczku Ruchu Drogowego

Kreciki mają za sobą pierwszą wycieczkę po okolicy 😉 W ramach realizacji tematyki o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, odwiedziliśmy pobliskie Miasteczko Ruchu Drogowego! A wszystko po to, by utrwalić zdobyte wiadomości i sprawdzić w praktyce czy są przydatne 😉 Zainteresowanych jak zawsze zapraszamy do naszej krecikowej galerii!

postheadericon Spotkanie dla rodziców

SZANOWNI RODZICE!

Zapraszam na spotkanie rodziców zainteresowanych indywidualnym nauczaniem, pomocą psychologiczno-pedagogiczną oraz kształceniem uczniów niepełnosprawnych                                              w dniu 26.09.2018 r. o godzinie 1600. 

Plan spotkania

  • zapoznanie rodziców z obowiązującymi w tym zakresie podstawami prawnymi
    z uwzględnieniem danego typu szkoły/placówki
  • przedstawienie organizacji indywidualnego nauczania – miejsce realizacji zajęć
  • organizacji kształcenia uczniów niepełnosprawnych (m.in. indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego – realizacja wybranych zajęć indywidualnie z uczniem lub w grupie liczącej 5 osób, dokonywanie okresowej wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia co najmniej 2 razy w roku, udziału rodziców w pracach zespołu)
  • organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym również rodzicom.

postheadericon Spacer z Sykiem

To znowu my! Tym razem wybraliśmy się na spacer po okolicy 😉 Jak zauważyliście nie idziemy sami… Towarzyszy nam wąż o imieniu Sykuś 😉 Na szczęście jest niegroźny 😉 Uczy nas bezpiecznie maszerować w parach! Zresztą sami zobaczcie!