Jasełka

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie i stworzenie świątecznej atmosfery. Serdeczne podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci.

Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia grupa Motylki z utęsknieniem czekała na przybycie św. Mikołaja. Wszystkie przedszkolaki przez cały rok były grzeczne, dlatego Gość obdarował każdego prezentem. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Był to dzień pełen wrażeń i radości dla wszystkich dzieci. Dziękujemy Mikołajowi i zapraszamy za rok.

„Łączą Nas Ptaki”

Dzieci uczestniczyły w akcji „Łączą Nas Ptaki”. Celem akcji było zrozumienie przez dzieci zagrożeń ptaków wodno-błotnych i problemów, które napotykają w czasie migracji, podpisanie się pod listem i przygotowanie prac plastycznych. List i prace zostały wysłane do Fundacji Psubraty, a następnie przekazane dzieciom we Francji. We Francji poluje się powszechnie na wiele gatunków siewek między … Czytaj dalej„Łączą Nas Ptaki”