Archiwum autora

postheadericon Wakacje, wakacje :-)

Drodzy Rodzice,

Dziękujemy za kolejny wspólny Rok !

Gratulujemy „Żabkom”, które stały się już prawdziwymi starszakami !

Życzymy Wam słonecznych,

bezpiecznych i udanych

W A K A C J I  !!!

Mamy nadzieję, że spotkamy się w Zerówce 😊

postheadericon Dzień Rodziny – relacja :-)

W czwartkowe (14.06) popołudnie świętowaliśmy w naszej grupie „Dzień Rodziny”. Na szczęście pogoda dopisała i nasze spotkanie mogło odbyć się na terenie przedszkolnego ogrodu.

„Żabki” wykonały krótki program artystyczny, wręczyły swoim rodzicom upominki oraz teczkę ze swoimi pracami; same również otrzymały małe prezenciki.

Niespodzianką dla wszystkich był udział pań animatorek ze „Studia Wreń”, które przyjechały do nas z bogatą ofertą. Były zabawy z chustą, wyścigi na mini-motorkach, biegi w workach, puszczanie gigantycznych baniek mydlanych czy taneczne disco przy znanych hitach.

Kilkanaście zdjęć z tego wydarzenia możecie zobaczyć w naszej galerii.

Przy okazji dziękujemy bardzo wszystkim rodzinom za przybycie i aktywny udział w naszym spotkaniu 🙂

postheadericon „DZIEŃ MAMY, DZIEŃ DZIECKA”

29.05  br. do naszej sali przybyły zaproszone Mamusie Misiaków na zajęcia otwarte pt. „Dla Ciebie i dla mnie”. Dzieci oczekiwały tego dnia z niecierpliwością… zaśpiewały piosenki dla swoich Mam, które obchodziły swoje święto – Dzień Mamy, złożyły życzenia oraz wręczyły upominki. Mamy wraz z dziećmi uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych oraz wspólnie wykonały prezenty dla swoich synów (krawaty) i córek (wisiorki) z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy za mile wspólnie i aktywnie spędzony czas i pięknie wykonane upominki dla swoich pociech.

Z okazji tych uroczystości życzymy Mamom zdrowia, szczęścia, uśmiechu, radości, mniej kłopotów, a Dzieciom – by były zawsze tylko pociechą i powodem do dumy dla swoich Rodziców, spełnienia marzeń, pięknych przyjaźni w przedszkolu, jak i poza nim, pogodnego dzieciństwa, uśmiechu na twarzy każdego dnia.

postheadericon Spotkanie Rodzinne – 14.06 (czwartek)

Spotkanie Rodzinne „Żabek” odbędzie się 14 czerwca (czwartek) od 17.00 do 19.00, na terenie ogrodu przedszkolnego. W razie niepogody w naszej sali.

Planujemy:

– Krótki występ dzieci dla rodziców

– Animacje dla dzieci (koszt  – 15 zł)

– Poczęstunek – tym razem bez grilla; bardziej na słodko, owocowo itp.

Będzie można deklarować chęć przyniesienia na tzw. wspólny stół, proponowanych przez nas produktów, na liście zawieszonej przed salą.  Już teraz bardzo dziękujemy!

Przybywajcie więc, czekamy 🙂

postheadericon Zdjęcia w naszej Galerii

Zapraszamy do obejrzenia w żabkowej Galerii nowych zdjęć

z naszych różnych grupowych wydarzeń 🙂

postheadericon Piosenka „Zawody” Przemo Urbaniak

Piosenkę można znaleźć na kanale Youtube 🙂

postheadericon OGŁOSZEŃ MOC :-)

18 maja – piątek

Idziemy na Miejski Dzień Sportu Przedszkoli, który odbędzie się na rynku w Żorach. Prosimy o podpisanie zgody na udział u wychowawców.

23 maja – środa

Odbędzie się w naszej grupie Dzień Żółty – Dzień Słońca!

Prosimy aby w tym dniu dzieci przyszły ubrane na żółto.

24 maja – czwartek

Na godzinę 16:00 zapraszamy nasze drogie mamy wraz z dziećmi na zajęcia otwarte pt.Zabawy integracyjne z mamą”

7 czerwca – czwartek

W tym dniu od godziny 17:00-20:00 zapraszamy rodziców i dzieci na Dzień Rodziny, który odbędzie się w Suszcu, na Ranczo u Gębały (ul. Na Grabówki 81).

Koszt:

• osoba dorosła 7 zł

• dziecko z grupy 5 zł

• pozostałe dzieci 3 zł

Załatwiłyśmy animacje które będą prowadzić panie ze Studia Wrażeń.

Bedą to:

zabawy animacyjne i konkurencje sportowe

zabawy z chustą animacyjną

konstrukcje z klocków „bamp”

puszczanie dużych baniek mydlanych

modelowanie balonów

Koszt animacji od rodziny wynosi 15 zł plus koszt w zależności od ilości członków rodziny.

Szczegółowe informacje dotyczące poczęstunku podamy później.

postheadericon Wyjście do Straży Pożarnej – 7 maja

Już w ten poniedziałek, tuż po śniadaniu, Żabki przejda pieszo do siedziby naszej Straży. Powrót nastapi przed obiadem. Prosimy o przyprowadzenie dzieci najpóźniej do godz. 8.25, aby mogły punktualnie rozpoczać śniadanie.

postheadericon Wycieczka do Oczyszczalni – relacja

W miniony czwartek (19.04), przy pięknej wiosennej pogodzie, nasza grupa wybrała się na wycieczkę do Oczyszczalni Ścieków w Jastrzębiu Zdroju. Najpierw przywitał nas niezbyt „miły zapach”:-), następnie Pani przewodnik. „Żabki” wysłuchały prelekcji na temat roli wody w przyrodzie; mogły odpowiadać na pytania wskazując obrazki, opisy na specjalnej tablicy multimedialnej, co bardzo im się podobało. Potem, ubrane w specjalne kamizelki odblaskowe  mogły zwiedzić teren Oczyszczalni: m.in. urządzenia filtrujące ścieki, „ogród edukacyjny”. Na koniec otrzymały małe upominki w postaci kolorowanek.

postheadericon Plecaczki na wycieczkę – czwartek 19.04

Prosimy dać dzieciom do przedszkola plecaczki, do których zabiorą prowiant na wycieczkę (podwieczorek).

Dziękujemy!